Hakkımızda

Yenikent Fide Kimdir ?


Yenikent fide 1982 yılında başlamış olduğu fide üretimine erki sistem ile 2012 yılına kadar devam etmiştir.
Gelişen teknoloji ile 2012 yılında 12 dekar modern sera üretim tesisi kurarak tüm çiftçilerimizin hizmetine başlamıştır.
Yenikent fide üretim tesisi ülkemizde tarım sektörünün ihtiyacı olan hazır sebze fide üretimine sağlıklı, kaliteli , ve organik fide üretimiyle anlayışıyla hizmet vermek amacı ile 2012 yılında yeniden yapılanmak suretiyle 12 dekar alanda modern seralarda üretime başlamıştır.
Yenikent fide üretim tesisi Ankara ili Sincan İlçesi Yenikent Fevzi Çakmak eski bucak No:135 adresinde üretim yapmaktadır. Çiftçilerimizin ihtiyacı olan sebze fidesi ve tıbbi aromatik bitki çeşitlerini uzman yönetim pazarlama ve üretim kadrosu ile gününde yetiştirip sağlıklı bir şekilde teslim etmeyi ön planda tutmaktadır.
Yenikent Fide Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan ve kaliteden taviz vermeden her geçen gün gelişen teknolojiyi uygulayan üretim pazarlama ve yönetim konularında uzman kadrosu ile tüm çiftçilerine en iyi ve kaliteli hizmet sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Saygı ve Sevgilerimizle.... .

Yenikent fide ilçemiz iş gücünü istihdam açısından önemli tarım işletmesidir.

Organik Moderm Tarımcılık Anlayışını benimsemiş çağdaş geleceğe üretim mantığı ile devam etmekteyiz.

Müşteri Yorumlarımız

İşletmemizden
Memnunmusunuz ?

 • Sena Sarıcaoğlu
  Hem fide çeşitliliği çok fazla hem de çok ilgililer. Teşekkür ederiz
  Sena Sarıcaoğlu
 • Nusret Öztuğ
  Fide çeşitliliği bol. Genç güleryüzlü bir çalışan ilgilendi, gayet iyi niyetliydi. Fideler canlı görünüyor ve fiyatı uygun.
  Nusret Öztuğ
 • Adem Küşmüş
  Kaliteli fideleri var, bir kaç yıldır alıyorum, tavsiye ederim
  Adem Küşmüş